Котушка Daiwa Exceler LT 20 6000 (10422-600)
Відео 1Фото 2 |
Daiwa Exceler LT 20 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Exceler LT 20 6000
Катушка спиннинговая Daiwa 20 Exceler LT 6000 20004616 | 3 455 грн. |
Котушка спіннінгова Daiwa 20 Exceler LT 6000 (20004616) | 3 455 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 6000 / (2160327 / 20004616) | 4 936 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 6000 | 4 936 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 6000 / (2160327 / 20004616) | 3 455 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →