Котушка Daiwa Emblem 45SCW QD OT (10158-646)
Daiwa Emblem 45SCW QD OT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Emblem 45SCW QD OT
Daiwa Kołowrotek 23 Emblem 45 Scw Qd Ot | 9 799 грн. |
Daiwa Kołowrotek 23 Emblem 45 Scw Qd Ot | 10 038 грн. |
Катушка Daiwa 23 Emblem 45 SCW QD-OT 20067006 | 9 755 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →