Котушка Daiwa Exceler LT 4000D-C
Відео 14Фото 4 |
Daiwa Exceler LT 4000D-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Exceler LT 4000D-C
Усі ціни 10 →Катушка Daiwa 20 Ballistic EX LT 4000D-CXH РБ-2161120 | 7 947 грн. |
Daiwa Kołowrotek Prorex Lt 4000D-C (10604406) | 10 480 грн. |
Daiwa Kołowrotek Prorex Lt 4000D-C (10604406) | 10 742 грн. |
Daiwa Kołowrotek Prorex Lt 4000D-C (10604406) | 11 004 грн. |
Котушка спіннінгова Daiwa 20 Ballistic EX LT 4000D-CXH (РБ-2161120) | 7 947 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →