Котушка Daiwa Exceler LT 20 2000 (10422-200)
Відео 1Фото 2 |
Daiwa Exceler LT 20 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Exceler LT 20 2000
Усі ціни 7 →Катушка Daiwa 20 Exceler LT 2000-XH 20004656 | 2 348 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 2000-XH, 20004656 | 3 555 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 2000,20004610 | 3 705 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 2000 / (2160356 / 20004610) | 3 913 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 2000-XH / (2189284 / 20004656) | 2 348 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 2000-XH | 2 348 грн. |
Котушка Daiwa 20 Exceler LT 2000-XH | 3 913 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →