Котушка Daiwa Revros LT 4000-C (10221-401)
Відео 15Фото 4 |
Daiwa Revros LT 4000-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Revros LT 4000-C
Усі ціни 10 →Катушка Daiwa 23 Revros LT 4000-C 20060053 | 2 560 грн. |
Котушка спіннінгова Daiwa 19 Revros LT 4000-C (10221-401) | 2 119 грн. |
Катушка Daiwa 19 Revros LT 4000-C 10221-401 | 2 119 грн. |
Котушка Daiwa 19 Revros LT 4000-C,10221-401 | 2 407 грн. |
Котушка Daiwa 23 Revros LT 4000-C,20060053 | 2 519 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →