Компресор Dari DEC 100/330T-380-ITALY 100 л мережа (400 В)
Dari DEC 100/330T-380-ITALY 100 л мережа (230 В) 100 л мережа (400 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dari DEC 100/330T-380-ITALY 100 л мережа (400 В)
Усі ціни 9 →Компресор поршневий з ремінним приводом, DEC100-330T-380-ITALY | 33 521 грн. |
Компресор Dari DEC100-330T-380-ITALY | 32 867 грн. |
Компресор Dari DEC100-330T-380-ITALY | 33 521 грн. |
Компрессор 380В поршневой с ременным приводом 100л, 330л/мин, 2,2кВт DARI | 31 845 грн. |
Dari Компресор Dari DEC100-330T-380-ITALY | 33 521 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Dari DEC 100/330T-380-ITALY
Ціни на Dari DEC 100/330T-380-ITALY |
---|---|---|---|---|
Dari DEC 100/330M-220-ITALY 100 л мережа (230 В) | від 30 866 грн. | 9 пропозицій | ||
Dari DEC 100/330T-380-ITALY 100 л мережа (400 В) | від 31 845 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →