Компресор Fini Advanced MK 103-150-3 150 л мережа (400 В) (874QA3Q722)
Fini Advanced MK 103-150-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fini Advanced MK 103-150-3 150 л мережа (400 В)
Fini MK 103-150-3T 11.876QB1A72201 | 36 200 грн. |
Fini MK 103-150-3T 11.876QB1A72201 | 37 105 грн. |
Fini MK 103-150-3T 11.876QB1A72201 | 38 010 грн. |
Модифікації моделі:
- Модель MK 103-90-3 — напруга живлення 400 В, об'єм ресивера 90 л
- Модель MK 103-90-3M — напруга живлення 230 В, об'єм ресивера 90 л
- Модель MK 103-150-3 — напруга живлення 400 В, об'єм ресивера 150 л
- Модель MK 103-150-3M — напруга живлення 230 В, об'єм ресивера 150 л
Модификації Fini Advanced MK 103-150-3
Ціни на Fini Advanced MK 103-150-3 |
---|---|---|---|---|
Fini Advanced MK 103-90-3M 90 л мережа (230 В) | від 28 160 грн. | 3 пропозиції | ||
Fini Advanced MK 103-150-3M 150 л мережа (230 В) | від 34 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Fini Advanced MK 103-150-3 150 л мережа (400 В) | від 36 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →