Оперативна пам'ять Dato DDR4 1x4Gb DT4G4DLDND26
Очікується у продажу 425 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 4; Планок у комплекті: 1; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 2666; CAS-латентність: CL19; |
Dato DT4G4DLDND26 2400 МГц CL16 4GG5128D24 2400 МГц CL16 DT4G4DLDND24 2666 МГц CL19 DT4G4DLDND26 2666 МГц CL19 DT4GG5128D26 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dato DDR4 1x4Gb
Ціни на Dato DDR4 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Dato DDR4 1x4Gb DT4GG5128D24 | від 514 грн. | 2 пропозиції | ||
Dato DDR4 1x4Gb DT4G4DLDND24 | від 425 грн. | 2 пропозиції | ||
Dato DDR4 1x4Gb DT4G4DLDND26 | від 425 грн. | 2 пропозиції | ||
Dato DDR4 1x4Gb DT4GG5128D26 | від 469 грн. | 2 пропозиції |