Оперативна пам'ять Dato DDR4 SO-DIMM 1x16Gb DT16G4DSDND26
Dato DT16G4DSDND26 2666 МГц3200 МГц CL22 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dato DDR4 SO-DIMM 1x16Gb DT16G4DSDND26
Усі ціни 29 →Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2666 MHz Dato (DT16G4DSDND26) | 1 364 грн. |
Dato SoDIMM DDR4 16GB 2666 MHz DT16G4DSDND26 | 1 109 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 16GB/2666 DDR4 Dato (DT16G4DSDND26) DT16G4DSDND26 | 1 229 грн. |
Dato 16 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (DT16G4DSDND26) | 1 311 грн. |
DATO 16 GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (DT16G4DSDND26) | 1 190 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dato DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на Dato DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Dato DDR4 SO-DIMM 1x16Gb DT16G4DSDND26 | від 1 061 грн. | 30 пропозицій | ||
Dato DDR4 SO-DIMM 1x16Gb DT16G4DSDND32 | від 874 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо