Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C40BB-32
Відео 10Фото 6 |
Kingston Fury KF552C40BB-32 |
|
Одиночна планка оперативної пам'яті формату DDR5, що виділяється підвищеним об'ємом пам'яті - 32 ГБ. Входить у продуктову лінійку Fury Beast, більша частина продукції якої орієнтована на геймерів, стримерів та прихильників брутального оверклокінгу. Коштує суттєво дорожче аналогів DDR4 через що є продуктом для ентузіастів та власників прогресивних систем з материнськими платами нового покоління та багатоядерними процесорами Intel (Alder Lake/Raptor Lake) та AMD (Ryzen 7000 Raphael).
Згідно з офіційними специфікаціями, модуль пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb побудований на мікросхемах пам'яті наступного покоління (10-нм техпроцес) з більшою щільністю ядер, збільшеним розміром блоків пам'яті, додатковим підканалом обміну даними, вбудованою системою корекції помилок і т.д. Внаслідок цих архітектурних змін планка забезпечує дворазовий приріст продуктивності порівняно з аналогічними модулями Fury Beast формату DDR4.
Виробник заявляє про тактову частоту 5600 МГц з латентністю CL40, робочою напругою 1.25 і загальною пропускною здатністю в районі 45 000 МБ/с. Завдяки підтримці технології Intel XMP 3.0, користувач може швидко спробувати кілька варіантів з налаштуваннями параметрів роботи, щоб вибрати оптимальне співвідношення між частотою і затримкою. Візуально модуль Kingston Fury Beast DDR5 нічим не відрізняється від інших моделей серії: агресивний чорний радіатор прикриває контролер та чипи пам'яті, а висота планки становить скромні 34.9 мм і не заважає установці інших комплектуючих. Підсвічування не передбачене.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C40BB-32
Усі ціни 45 →Kingston DDR5 32GB 5200MHz FURY Beast Black (KF552C40BB-32) KF552C40BB-32 | 4 491 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 5200 MHz Beast (KF552C40BB-32 | 4 432 грн. |
Kingston Fury 32 Gb DDR5 5200 MHz Beast White (KF552C40BW-32) | 4 383 грн. |
KINGSTON DDR5-5200 32GB FURY Beast Black (KF552C40BB-32) | 4 600 грн. |
KINGSTON DDR5-5200 32GB FURY Beast Black (KF552C40BB-32) | 4 600 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF548C38BB-32 | від 4 185 грн. | 32 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C36BBE-32 | від 4 439 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF552C40BB-32 | від 4 287 грн. | 45 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF556C36BBE-32 | від 4 560 грн. | 33 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF556C40BB-32 | від 4 375 грн. | 39 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF560C36BBE-32 | від 4 965 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x32Gb KF560C40BB-32 | від 4 869 грн. | 37 пропозицій |