Вбудована мікрохвильова піч De Dietrich DME 7121 X
Фото 3 |
De Dietrich DME 7121 X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DME 7121 X
Встраиваемая микроволновая печь De Dietrich DME7121X | 30 537 грн. |
Мікрохвильовка De Dietrich DME7121X | 30 065 грн. |
Мікрохвильова піч вбудована De Dietrich DME7121X | 27 999 грн. |
De Dietrich DME7121X | 27 999 грн. |
Мікрохвильова піч De Dietrich DME7121X | 32 800 грн. |
Модификації De Dietrich DME 7121 X
Ціни на De Dietrich DME 7121 X |
---|---|---|---|---|
De Dietrich DME 7121 W | від 27 999 грн. | 3 пропозиції | ||
De Dietrich DME 7121 X | від 27 999 грн. | 6 пропозицій | ||
De Dietrich DME 7121 A | від 23 490 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →