Вбудована мікрохвильова піч De Dietrich DME 7121 A
Фото 3 |
De Dietrich DME 7121 A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DME 7121 A
Усі ціни 16 →Мікрохвильовка De Dietrich DME7121A | 23 625 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч De Dietrich DME7121A | 24 165 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь De Dietrich DME7121A | 24 143 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь De Dietrich DME7121A | 27 999 грн. |
Мікрохвильова піч вбудована De Dietrich DME7121A | 27 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації De Dietrich DME 7121 A
Ціни на De Dietrich DME 7121 A |
---|---|---|---|---|
De Dietrich DME 7121 W | від 27 999 грн. | 3 пропозиції | ||
De Dietrich DME 7121 X | від 27 999 грн. | 6 пропозицій | ||
De Dietrich DME 7121 A | від 23 432 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →