Душовий набір Asignatura Intense 65506800
Asignatura Intense 65506800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asignatura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asignatura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Asignatura Intense 65506800
Усі ціни 20 →Душовий набір ASIGNATURA Intense хром 65506800 | 1 361 грн. |
Душовий набір ASIGNATURA Intense 65506800 kova-65506800 | 949 грн. |
Набір для душу ASIGNATURA Intense із шлангом 1500мм ручною лійкой 120x80мм | 949 грн. |
Душовий гарнітур Asignatura Intense (65506800) 65506800 | 949 грн. |
Душевой набор ASIGNATURA Intense 65506800 kova-65506800 | 949 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →