Унітаз Deante Avis CDAD6ZPW
Фото 11 |
Deante Avis CDAD6ZPW |
|
10 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Avis CDAD6ZPW
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний безобідковий білий DEANTE Avis із сидінням з мікроліфтом | 7 067 грн. |
Deante Deante Avis (CDAD6ZPW) | 7 067 грн. |
Унітаз підвісний Deante Avis безобідковий, сидіння в комплекті, білий (CDA | 7 067 грн. |
Унітаз Deante AVIS з кришкою, безободковий (CDAD6ZPW) | 7 067 грн. |
Унітаз Deante AVIS з кришкою, безобідковий (CDAD6ZPW) CDAD6ZPW | 7 067 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →