Каталог   /   Авто та мото   /   Автозвук і електроніка   /   Автоакустика   /   Decker

Автоакустика Decker CD-162

Фото - Автоакустика Decker CD-162
Фото 4
Decker CD-162
Область застосування
автомобільна
Тип
компонентна
Типорозмір
6.5" (16.5 см)
Кількість смуг
2
Номінальна потужність
60 Вт
Максимальна потужність
120 Вт
Частотний діапазон
80 – 20000 Гц
Імпеданс
4 Ом
Чутливість
88 дБ
Зовнішній кросовер
Дата додавання на E-Katalog
травень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Decker.

Купити Decker CD-162

Усі ціни 6 →

Компонентна акустична система Decker CD-162 6.5

Компонентна автомобільна акустична система Decker CD 162 6,5″(Ø160 мм) Характеристики: Максимальна потужність: 120 Вт.... щеЧутливість: 88 Дб Діаметр котушки: 25мм Вага магніту: 365,5 г Максимальний діапазон частот: 80-20000 Гц НЧ дифузор: Injection Cone ВЧ дифузор: 25 мм, шовк Функціональні можливості Типорозмір: 6″ – 6.5″ (16-17 см) Тип: Компонентна Кількість смуг: 2 Опір, Ом: 4 Номінальна потужність, Вт: 15-40 Захисна сітка в комплекті: Так Максимальна потужність, Вт: 80-125 Комплектація Динаміки – 2 шт. Сітки – 2 шт. Кросовери-2 шт. Твіттери – 2 шт. Монтажний комплект Упаковка
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 799 грн.

Акустична система Decker CD-162

Маркетплейс: Rozetka.ua  Такий як треба З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 280 грн.

Автомобільна компонентна акустична система Decker CD-162 120 W 6.5" набір динаміки 16 см

Маркетплейс: Rozetka.ua  MrTrx (АВТО) З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 999 грн.

Автоакустика DECKER CD-162

Маркетплейс: Rozetka.ua  AvtoElektrik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Автоакустика Decker CD-162

Маркетплейс: Rozetka.ua  CAR OPTIMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Компонентна Авто акустика Decker CD-162

Маркетплейс: Rozetka.ua  Nano-keep З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 899 грн.

Динаміка цін на Decker CD-162