від 22 389 грн.бензин, 4200 Вт, ширина захвату 51 см, установок довжини: 6, мішок 60 л, самохідна, мульчування, рояльні колеса, вага 41 кг
від 3 999 грн.висоторіз, від мережі, 750 Вт, шина 200 мм, штанга 285 см, телескопічна, поворотна рукоятка, регулювання насадки
від 4 796 грн.1700 Вт, 130 бар, насадки: віялова, грязьова, щітка, бак для хімії, вага 9 кг
від 3 507 грн.електричний, 3000 Вт, об'єм мішка: 45 л, видування, всмоктування, подрібнення
від 3 022 грн.від мережі, 1200 Вт, ширина захвату 32 см, установок довжини: 3, мішок 30 л, вага 7.3 кг
від 8 733 грн.2400 Вт, 180 бар, насадки: віялова, піногенератор, вага 10 кг
від 7 387 грн.комбінований, електричний, 1800 Вт, ширина захвату: 38 см
від 16 600 грн.бензин, 3600 Вт, ширина захвату 51 см, установок довжини: 6, мішок 60 л, самохідна, мульчування, вага 38 кг
від 6 342 грн.1900 Вт, 130 бар, насадки: віялова, бак для хімії, котушка (барабан), вага 11 кг
від 14 320 грн.бензин, 3600 Вт, ширина захвату 46 см, установок довжини: 7, мішок 60 л, самохідна, мульчування, вага 38 кг
від 3 499 грн.кущоріз, від мережі, 600 Вт, шина 660 мм, поворотна рукоятка
від 9 124 грн.2300 Вт, 150 бар, насадки: віялова, грязьова, бак для хімії, котушка (барабан), вага 16 кг
від 11 999 грн.бензин, 2400 Вт, ширина захвату 43 см, установок довжини: 6, мішок 40 л, самохідна, мульчування, вага 35 кг
від 11 152 грн.безщіткова, 2500 Вт, 195 бар, насадки: віялова, кутова, піногенератор, щітка, забір води, котушка (барабан), вага 19 кг
від 5 140 грн.бензин, 1400 Вт, ширина захвату 44 см, штанга пряма, вага 7 кг
від 12 120 грн.2000 Вт, 150 бар, регулювання тиску, насадки: віялова, піногенератор, щітка, котушка (барабан), вага 9.5 кг