Мийка високого тиску Karcher K 4 Classic
Відео 2Фото 7 |
Karcher K 4 Classic |
|
Ця модель від відомого німецького виробника може послужити надійним помічник по дому. Мийка високого тиску Karcher K 4 Classic акуратно очистити кузов автомобіля, приведе в порядок стежки з огорожею, делікатно і глибоко почистить доріжки і виконає іншу подібну роботу. Головними особливостями цієї моделі є: водяне охолодження двигуна, підключення шланга через швидкознімне з'єднання Quick Connect і система Аква-Стоп.
В помпу надходить виключно чиста рідина, оскільки на введення води встановлений фільтр тонкого очищення. Двигун представлений асинхронним безщітковим мотором потужністю 1800 Вт. Ця модель здатна здійснювати забір води не тільки з трубопроводу, але й із зовнішніх ємностей. Тобто мінімийку вийде задіяти навіть на тих об'єктах, де немає централізованої подачі води. На патрубок підключення рукава високого тиску можна під'єднати адаптер для садового шланга з опцією Аква-Стоп, він передбачений у переліку штатної комплектації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher K 4 Classic
Усі ціни 42 →Мінімийка Karcher K 4 Classic Car (1.679-422.0) 1.679-422.0 | 7 999 грн. |
Мийка високого тиску Karcher K 4 1.180-150.0 | 10 599 грн. |
Міні-мийка Karcher K 4 (1.180-150.0) 1.180-150.0 | 10 599 грн. |
Мойка высокого давления Karcher K 4 Classic Car (1.679-422.0) | 7 999 грн. |
Минимойка KARCHER K 4 (1.180-150.0) | 9 730 грн. |
- Універсальний чистячий засіб RM 555 1 л