Мийка високого тиску Dedra DED8822
Відео 1Фото 8 |
Dedra DED8822 |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dedra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dedra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dedra DED8822
Усі ціни 7 →Мийка високого тиску Dedra DED8822 (2300W) | 9 134 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) DEDRA Myjka wysokociśnieniowa 2300W DED88 | 9 389 грн. |
Dedra DED8822 | 11 398 грн. |
DEDRA Myjka wysokociśnieniowa 2300W DED8822 | 9 618 грн. |
Мойка высокого давления Dedra DED8822 (2300W) | 9 130 грн. |
Мийка високого тиску Dedra DED8822 (2300W) | 9 124 грн. |
Dedra DED8822 | 11 676 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →