Зволожувач повітря Deerma DEM-F500
Відео 5Фото 6 |
Deerma DEM-F500 2020 рікароматизатор |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deerma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deerma.
Купити Deerma DEM-F500
Усі ціни 12 →Deerma Deerma DEM-F500 | 1 299 грн. |
Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier White DEM-F500 5L DEM-F500 | 1 199 грн. |
Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier (DEM-F500) White | 1 199 грн. |
Увлажнитель воздуха Deerma Humidifier 5L (White) DEM-F500 | 1 199 грн. |
Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Humidifier 5L (DEM-F500) White | 1 199 грн. |
Купувала за відгуками. Зараз шукаю новий. Безшумний Кількість вологого повітря погано регулюється. Верхню частину впустила випадково. Пластмаса відразу потріскався в потік. Я тріщини залила силіконовим герметиком. .Задолбал.Ще ручка регуляції світиться-спати складно.Вона не відключається. Наталья Гетьман: користуюся Deerma DEM-F500 більше року |
Хороша модель для середнього розміру кімнати. Допомагає робити повітря влітку (чи зимою при дуже сильному опаленні) приємнішим та комфортнішим. Має великий бак, зручне керування, досить сильну потужність. Простота та зручність у користуванні.
Наявність таймеру. Робити повітря комфортнішим. Можливість використовувати ароматичні олії. Досить великий діапазон розпилення. Легко миється. Тихий робота. Не дуже люблю "ксяомі") Ruslan ShiZ: користуюся Deerma DEM-F500 більше року |
Зробив невеликий відеоогляд https://youtu. Вибирав модель спеціально без гігростату і з плавним регулюванням потужності, великий 5 л бак був основним фактором для покупки, тому що для наповнення бак потрібно знімати, ну або шукати модель з верхньою затокою води, там з цим простіше, також продуктивність 300 мл/год. дуже погано. З самого початку був трохи скептично налаштований до самої технології ультразвукового зволоження, думав вода буде збиратися на підлозі, погано зволожуватиме, але ні, все добре. У кого з'являється білий наліт, то це проблема як ваша вода, фільтруйте її або лийте дистилят. Я фільтрую і поки що за місяць немає жодних відкладень. На однокімнатну квартиру в 40 квадратів вистачає, якщо закрити вікна, то можна за кілька годин добитися туману, якщо працюватиме на максимум. Користуємося часто аромамаслами, для них є окремий відсік жовтого кольору, після додавання поширюється тонкий аромат. Знизу є два мініатюрні вугільні фільтри, вони дуже крупнозернисті і затримуватимуть лише великі частинки, такі як пух, шерсть, в іншому для очищення повітря вони ніяк не придатні. По шуму, вдень, коли є шум з вулиці, працює ноутбук і т.д. то його не чути взагалі, вночі ж чути дуже слабкий шум від вентилятора всередині, тому на ніч не залишаємо. Найцікавіше що регулюється лише кількість пари, що видається, але не швидкість вентиляторів. – добре зволожує
- Просте управління - Бак на 5 літрів - Діапазон регулювання потужності можна було б зробити побільше Богдан К: користуюся Deerma DEM-F500 менше місяця |
Недорогий зволожувач популярного бренду
Китайський виробник Xiaomi продовжує дивувати користувачів відмінною якістю, продуманою функціональністю та доступною ціною своїх товарів для дому. В цьому випадку мова йде про недорогий зволожувачі повітря Xiaomi Deerma DEM-F500, який випускається в співдружності з компанією Deerma. Модель оснащена ультразвуковим розпилювачем і в базовому варіанті має механічне управління. Електронне управління з сенсорними кнопками та дисплеєм зустрічається в модифікаціях зволожувача з китайських торгових майданчиків, а також в більш потужній моделі Xiaomi Deerma DEM-F600. Прилад розрахований на зволоження приміщення площею до 30 м² з граничною швидкістю створення холодного водяного «туману» 300 мл/год. Пристрій відрізняється низьким енергоспоживанням (25 Вт) і тихою роботою (36 дБ). На мінімальному рівні продуктивності його зовсім не чути — такий режим чудово підходить для нічної роботи.
Тривалий час безперервної роботи
Модель складається з трьох розбірних частин: підставка, корпус зі складаною ручкою і кришка з поворотним соплом випарника, яке обертається на 360°. Циліндричний корпус діаметром 208 мм виготовлений з міцного зносостійкого ABS пластику. На фасаді основи розташований поворотний регулятор, який дозволяє плавно змінювати інтенсивність зволоження, і прозора смужка індикатора рівня води. У регулятора є кільцеве індикаторне підсвічування, яке світиться синім при достатньому рівні зволоження в приміщенні та червоним при критично низькому рівні води в резервуарі. Вбудований захист автоматично відключить прилад, якщо в бачку закінчиться вода. Резервуар для води наповнюється через спеціальний отвір в нижній частині знімного блоку та вміщує 5 л води, чого достатньо для 16 годин безперервної роботи. Всередині приладу знаходиться мембранний розпилювач і відсік для заправки ароматичними маслами, а в нижній частині бази є два окремих гнізда, в яких розміщені фільтри для поглинання запахів.