Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220
Відео 5Фото 15 |
Deerma DEM-LD220 |
|
Елегантний побутовий ультразвуковий зволожувач з оригінальним зовнішнім дизайном, гігростатом, сенсорною системою управління з LED-дисплеєм, вбудованим ароматизатором і пультом дистанційного керування. Також обладнаний антибактеріальною УФ-лампою і змінним вугільними фільтром для очищення повітря, що пропускається. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, відрізняється зручним цифровим управлінням і преміальним зовнішнім виглядом, який добре впишеться в мінімалістичний дизайнерський інтер'єр.
Допомагає швидко відновлювати і підтримувати нормальний рівень вологості в житлових приміщення, що особливо важливо в опалювальний період. Полегшує стан при кашлі і захворюваннях верхніх дихальних шляхів. Дозволяє уникнути сухості шкіри, проблем з нігтями (шарування, ламкість), ламкості і сухості волосся. Незамінний в зимовий час для сімей з маленькою дитиною. Для створення холодної пари в цій машині використовується продуктивний ультразвуковий випромінювач з керамічною мембраною.
Максимальна продуктивність зволожувача повітря Deerma DEM-LD220 досягає 350 мл/год, чого цілком достатньо для однієї-двох суміжних кімнат загальною площею до 25 м². Продуктивність апарату регулюється вручну або автоматично, а його робота супроводжується мінімальним рівнем шуму, що зручно для нічної роботи. Чотирилітрового бака для води вистачає на 12 ч.Для кріплення пульта ДУ на корпусі приладу передбачений Магнітний фіксатор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deerma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deerma.
Купити Deerma DEM-LD220
Усі ціни 24 →Deerma Deerma DEM-LD220 | 1 599 грн. |
Зволожувач повітря Deerma DEM-LD220 | 1 599 грн. |
Зволожувач повітря Xiaomi Deerma Air Humidifier (DEM-LD220) | 1 549 грн. |
DEERMA DEM-LD220 | 1 633 грн. |
Увлажнитель воздуха Deerma Humidifier 4L (DEM-LD220) White | 1 599 грн. |
Викинуті на вітер гроші. Може мені просто не пощастило, бо чула від колеги гарні відгуки про зволожувач повітря Xiaomi, а може ми моделлю помилилися, але ця штуковина навіть 600 гривень не коштує, я вже не говорю про більше. Так, він зволожує повітря, але лише в радіусі метра від себе. Розрахований на 25 квадратів, але його хоч би на 10 вистачило. Крім того, що він погано справляється зі своєю основою завданням, так він ще й «бреше». Так як краплі осідають прямо на нього і датчики неправильно аналізують інформацію, то на дисплеї показані зовсім не ті цифри. Виробник заявляє, що цей ультразвуковий розпилювач розбиває крапельки води до найдрібніших частинок та розпорошує їх. За фактом цей прилад розкидає величезні краплі, від яких по всіх меблях та ламінату залишаються сліди і які далі, ніж на метр не розлітаються. Відсік для аромамасел – окрема історія. Його складно мити і після першого, другого, п'ятого використання це вже не пахне, а смердить старими маслами, причому всіма впереміш. Є функція безпеки, за ідеєю він не повинен включатися без води, але згодом ця функція перестала спрацьовувати і тепер він включається і порожній, але при цьому зловісно шипить. Загалом від повітрозволожувача тут лише назва немає від слова «зовсім» не виконує жодну зі своїх функцій Alexandra: користуюся Deerma DEM-LD220 кілька місяців |
Парадоксально, але зволожувач повітря не виконував своєї єдиної функції - зволоження повітря. Замість заявлених 350 мл/годину він видає всього 124 мл/годину, чого недостатньо навіть для кімнати в 10 кв. м. Звичайно, можливо мені попався брав, але виходячи з досвіду, який я маю з цією компанією - вони завжди робили і роблять сміття, яке або не працює відразу після відкриття коробки, або ламається через місяць. Не рекомендую НІКОМУ. Приємний зовнішній вигляд Абсолютно не відповідає заявленим характеристикам - реальний обсяг випаровування якихось 124 мл/год замість обіцяних 350 (у 2.8 (!!!) разів менше). Денис: користуюся Deerma DEM-LD220 менше місяця |