Рюкзак Defcon 5 Tactical 35 35 л
Відео 2Фото 4 |
Defcon 5 Tactical 35 |
|
Рюкзак торгової марки Defcon 5 можна зарахувати до рішень середнього цінового сегмента. Модель зустрічається у продажу в різних варіантах забарвлення: можна знайти версію в характерних тактичних тонах (камуфляжна, оливкова, пісочна) або більш універсальну - чорну. Основним матеріалом виготовлення є щільний (1000 ден) поліестер, який сприяє підвищенню зносостійкості та загального терміну служби виробу, але також прямо позначається на вазі без вмісту - 1.5 кг.
35-літровий рюкзак Defcon 5 Tactical 35 крім головного відділення передбачає досить простору верхню кишеню і пару фронтальних кишеньок, що дозволить знайти відповідне місце і для великих, і для дрібних речей. Для перенесення різного «обважування» (аптечки, підсумків, фляг) є шість смужок строп системи MOLLE/PALS спереду та кілька елементів з боків. "Утиснути" модель при частковому наповненні (і зменшити її габарити) дозволяють бічні стяжки. За комфортне носіння насамперед відповідає анатомічна спинка з так званими «дихаючими» вставками для вентиляції. А краще розподілити навантаження (актуально при носінні ваг) допоможе грудна стяжка та поясний ремінь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defcon 5 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defcon 5.
Купити Defcon 5 Tactical 35 35 л
Усі ціни 13 →Рюкзак туристический Defcon 5 Tactical 35 Olive (d5-l111 od) | 3 566 грн. |
Рюкзак туристический Defcon 5 Tactical 35 Sand (D5-L111 T) | 3 780 грн. |
Рюкзак туристичний Defcon 5 Tactical 35 Olive (D5-L111 OD) D5-L111 OD | 3 780 грн. |
Defcon 5 Tactical 35 Sand (D5-L111 T) D5-L111 T | 3 780 грн. |
Defcon 5 Рюкзак туристичний Defcon 5 Tactical 35 Olive (D5-L111 OD) D5-L11 | 3 780 грн. |