Навушники
Defender Pulse 420
Відео 3Фото 6 |
Defender Pulse 420 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Pulse 420
Усі ціни 133 →Гарнитура Defender Pulse 420 Black/Blue (63423) 63423 | 125 грн. |
Defender Pulse 420 Green 63422 | 123 грн. |
Defender Pulse 420 Green | 191 грн. |
Defender Навушники Pulse 420 Blue (63423) 425727 | 209 грн. |
Навушники з мікрофоном Defender Pulse 420 Black/Orange (63420) | 119 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →