Комп'ютерні колонки Defender SPK-225 (65220)
Defender SPK-225 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender SPK-225
Усі ціни 14 →Акустика Defender SPK-225 (Black Silver) 65220 | 455 грн. |
Акустическая система SPK-225 Defender (65220) 65220 | 458 грн. |
Акустична система Defender SPK-220/225 (65220) | 549 грн. |
Defender SPK-225 Silver/Black 65220 | 399 грн. |
Акустична система SPK-225 Defender (65220) 65220 | 455 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →