Персональний комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF 210-BFXDi516UBU
Відео 1Фото 4 | від 33 227 до 48 618 грн. Порівняти ціни 12 → |
Модифікації Dell Optiplex Plus 7010 SFF 3
Характеристики
Dell Optiplex Plus 7010 SFF 210-BFXDi516UBU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex Plus 7010 SFF 210-BFXDi516UBU
Сортувати
Компьютер Dell Optiplex Plus 7010 sff / i5-13500 (210-BFXDi516UBU) | 35 500 грн. |
Компьютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF/i5-13500 (210-BFXDi516UBU) 210-BFXDi | 33 227 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF / i5-13500 (210-BFXDi516UBU) 210-BFX | 33 300 грн. |
Dell Optiplex Plus 7010 SFF i5-13500 (210-BFXDi516UBU) 210-bfxdi516ubu | 35 456 грн. |
Dell Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF / i5-13500 (210-BFXDi516UBU) 21 | 33 300 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо