Персональний комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MFF 210-BFXSi516UBU
Відео 2Фото 4 | від 33 499 до 50 232 грн. Порівняти ціни 9 → |
Модифікації Dell Optiplex Plus 7010 MFF 1
Характеристики
Dell Optiplex Plus 7010 MFF 210-BFXSi516UBU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex Plus 7010 MFF 210-BFXSi516UBU
Сортувати
Компьютер Dell Optiplex Plus 7010 mff / i5-13500T (210-BFXSi516UBU) | 36 827 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MFF / i5-13500T (210-BFXSi516UBU) | 36 113 грн. |
Неттоп Dell Optiplex Plus 7010 MFF (210-BFXSi516UBU) 210-BFXSi516UBU | 34 466 грн. |
Dell Optiplex Plus 7010 MFF i5-13500T (210-BFXSi516UBU) 210-bfxsi516ubu | 36 795 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MFF / i5-13500T (210-BFXSi516UBU) 210-BF | 34 408 грн. |
Dell Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MFF / i5-13500T (210-BFXSi516UBU) 2 | 34 408 грн. |
Dell Optiplex Plus 7010 MFF (210-BFXSi516UBU) 210-BFXSi516UBU | 33 499 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MFF / i5-13500T (210-BFXSi516UBU) | 34 408 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 MFF / i5-13500T (210-BFXSi516UBU) | 50 232 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо