Персональний комп'ютер Artline Business B59 B59v45
Фото 20 | від 39 676 до 42 626 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B59 14
Характеристики
Artline Business B59 B59v45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B59 B59v45
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v45 | 39 867 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v45) | 39 867 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v45) | 40 051 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business Plus B59 (B59v45) | 39 676 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v45) B59v45 | 39 867 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо