Персональний комп'ютер Artline Business B59 B59v43Win
Фото 20 | від 41 364 до 44 259 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:480 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B59 14
Характеристики
Artline Business B59 B59v43Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B59 B59v43Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v43Win | 41 394 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v43Win) | 41 394 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v43Win) B59v43Win | 41 394 грн. |
Artline ARTLINE Business Plus B59 (B59v43Win) B59v43Win | 41 394 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v43Win) | 41 394 грн. |
Artline B59v43Win | 41 394 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v43Win) B59v43Win | 41 364 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business Plus B59v43Win | 41 394 грн. |
Персональний комп'ютер ARTLINE Business Plus B59 (B59v43Win) | 44 259 грн. |
Закрити
Рекомендуємо