Ноутбук Dell Vostro 15 3530 [N1604QPVNB3530UAUBU]
Відео 3Фото 21 | від 25 310 до 37 813 грн. Порівняти ціни 39 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 1335U, 0.9 ГГц Відеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Linux Вага ноутбука:1.7 кг |
Модифікації Dell Vostro 15 3530 10
Характеристики
Dell Vostro 15 3530 [N1604QPVNB3530UAUBU] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Vostro 15 3530 [N1604QPVNB3530UAUBU]
Сортувати
Ноутбук DELL Vostro 3530 (N1604QPVNB3530UAUBU) N1604QPVNB3530UAUBU | 26 099 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1604QPVNB3530UAUBU) | 25 899 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 (N1604QPVNB3530UAUBU) Ua | 25 899 грн. |
Ноутбук DELL Vostro 3530 (N1604QPVNB3530UAUBU) | 26 099 грн. |
Ноутбук Dell Vostro 3530 N1604QPVNB3530UAUBU Black | 25 899 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Виправте опис: в цій моделі немає сканера відбитка пальця! Поки що все влаштовує. Немає сканера відбитка пальця! Не критично, але опис не співпадає з реальністю. Ingwar: користуюся Dell Vostro 15 3530 менше місяця
Доброго дня. Вкажіть, будь ласка, конкретну модель в якій ви помітили помилку в описі.
Dell Vostro 15 3530 N1604QPVNB3530UAUBU . Пошуки сканера відбитків на цьому ноуті привели на оф. сайт Dell, де після реєстрації, визначення серівісного коду та перегляду інформації про "залізо на борту", виявилось, що сканера саме в цій моделі немає, але він має бути у моделі Dell Vostro 15 3530 схожої модифікації з моїм, орієнтованому на американський (здається) ринок. Тому виправте, будь ласка і не вводьте людей в оману! А на оф сайті в переліку "заліза на борту" саме цієї моделі про сканер відбитків зазначено так: Carbon Black Palmrest without Finger Print Reader
Дякуємо за уважність, виправили. |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо