Мишка
Defender Touch MM-997
Фото 5 |
Defender Touch MM-997 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Defender Touch MM-997
Усі ціни 7 →Миша DEFENDER (52998) Touch MM-997 White | 299 грн. |
Defender Touch MM-997 Silent Wireless RGB White 52998 | 289 грн. |
Миша DEFENDER (52998) Touch MM-997, 2.4+BT, RGB, 500мАч, БЕЛЫЙ, беспроводн | 382 грн. |
Defender Touch MM-997 Silent RGB Wireless RGB White (52998) Touch MM-997 S | 299 грн. |
Defender Touch MM-997 White (52998) 52998 | 349 грн. |
Миша Defender MM-997 RGB White (52998) 52998 | 299 грн. |
Defender Touch MM-997 White (52998) TouchMM-997White(52998) | 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →