Моторне мастило Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30 1 л (28236307)
Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delphi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delphi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30 1 л
Масло 5W30 Delphi Prestige Super Plus C2 (1L) (MB 229.31/PSA B71 2290-2017 | 280 грн. |
Олива моторна синтетична DELPHI PRESTIGE SUPER PLUS C2 5W-30, 1л 28236307 | 267 грн. |
DELPHI 28236307 | 275 грн. |
Моторна олива Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30 1 л (MB 229.31/PSA B71 2 | 297 грн. |
Модификації Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30
Ціни на Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30 1 л | від 267 грн. | 4 пропозиції | ||
Delphi Prestige Super Plus C2 5W-30 5 л | від 1 230 грн. | 5 пропозицій |