Настільна лампа Delux TF-06
Delux TF-06 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delux TF-06
Усі ціни 7 →Настільна телескопічна лампа струбцина Delux TF-06 E27 біла 90012370 | 764 грн. |
Світильник настільний DELUX TF-06 E27 білий | 786 грн. |
Настільна телескопічна лампа струбцина Delux TF-06 E27 чорна 90012371 | 764 грн. |
Настільна телескопічна лампа струбцина Delux TF-06 E27 срібна 90012372 | 764 грн. |
Настільна телескопічна лампа струбцина Delux TF-06 E27 червона 90012373 | 764 грн. |
Світильник настільний DELUX TF-06 E27 срібний | 786 грн. |
Світильник настільний DELUX TF-06 E27 чорний | 786 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →