Настільна лампа Delux TF-130
Фото 4 |
Delux TF-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Delux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Delux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Delux TF-130
Усі ціни 19 →Настільна лампа LED Delux TF-130 7W біла 90008948 | 1 049 грн. |
Настольный светильник DELUX TF-130 7Вт белый | 994 грн. |
Світлодіодна настільна лампа Delux TF-130 7W-3000-6000К біла 90008948 | 1 114 грн. |
Настольная лампа Delux LED TF-130 7 Вт (90008948) 90008948 | 973 грн. |
Настільна лампа Delux LED TF-130 7 Вт (90008948) 90008948 | 993 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →