Терморегулятор Devi DEVIreg 132
Devi DEVIreg 132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devi DEVIreg 132
Усі ціни 8 →DEVIreg 132 з датчиками підлоги та повітря механічний терморегулятор | 2 772 грн. |
DEVI Devireg 132 | 3 080 грн. |
Devi DEVIreg 132 з датчиками підлоги та повітря механічний терморегулятор | 2 772 грн. |
Терморегулятор електронний Devi DEVIreg 132 140F1011 | 3 080 грн. |
Терморегулятор DEVI Devireg 132 з датчиком підлоги та повітря 140F1011 | 2 618 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості терморегулятора Devi DEVIreg 132:
- Клас захисту IP30
РекомендуємоПорівняти в таблиці →