Аудіосистема Devialet Phantom I 103
Відео 4Фото 12 |
Devialet Phantom I 103
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:500 Вт
Частотний діапазон:16 – 25000 Гц
Чутливість:103 дБ
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi, LAN
Габарити системи:255x252x342 мм
Вага:11 кг
Всі характеристики
Купити Devialet Phantom I 103
Усі ціни 11 →Devialet Phantom I 103 dB Matte Black | 100 050 грн. |
Devialet Phantom I 103 DB Matte Black официальная гарантия, нет аналогов п | 103 799 грн. |
Devialet Devialet Phantom I 103 DB Light Chrome | 100 050 грн. |
Акустика Devialet Phantom I 103dB Light Chrome ZM610 | 100 050 грн. |
Акустичні колонки Devialet Phantom I 103 Matte Black | 100 050 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →