Аудіосистема Devialet Phantom I 108
Відео 9Фото 13 |
У 2021 році французька компанія Devialet продовжила лінійку преміальних мультимедійних систем для дому моделлю Phantom I 108. Стильна ергономічна колонка овальної форми отримала в прямому сенсі «космічний» дизайн, завдяки якому заслуговує стати центральним предметом інтер'єру. Цікавою опцією є різні типи підставок, на широкій платформі або тринозі, які суттєво розширюють інтер'єрні можливості Phantom I 108.
Акустика доступна у чорному та білому виконанні із золотистими вставками. Що стосується звучання Phantom I 108, то за нього відповідають фірмовий ЦАП, вбудований в інтелектуальний процесор Devialet 24 біт/96 кГц, а також титановий твітер Grade 1 та алюмінієві СЧ та НЧ випромінювачі сумарною потужністю 1100 Вт RMS. Система відпрацьовує набагато краще, ніж від неї очікуєш, чисто, насичено та яскраво по всьому частотному діапазону 14 – 27000 Гц.
Проблем із підключенням також не виникає. Devialet Phantom I 108 підтримує синхронізацію за Bluetooth 5.0, дводіапазонним Wi-Fi, Ethernet RJ-45 1 Гбіт, Multiroom до 8 пристроїв. Також у вашому розпорядженні Airplay2, Spotify Connect, Roon Ready, UPnP Renderer та оптичний вхід Toslink. Системою можна керувати з дистанційного пульта або через фірмовий мобільний додаток Devialet для Android та iOS.
Купити Devialet Phantom I 108
Усі ціни 20 →Devialet Phantom I 108 dB Dark Chrome | 143 550 грн. |
Devialet Phantom I 108 DB Black официальная гарантия, нет аналогов по звук | 134 599 грн. |
Мультимедійна акустика Devialet Phantom I 108 Opera de Paris Gold Leaf | 149 900 грн. |
Акустика Devialet Phantom I 108db White Gold MM611 | 143 550 грн. |
Devialet Devialet Phantom I 108 DB Gold | 143 550 грн. |