Аудіосистема Devialet Phantom II 95
Відео 6Фото 13 |
Devialet Phantom II 95
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:350 Вт
Частотний діапазон:18 – 21000 Гц
Чутливість:95 дБ
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi, LAN
Габарити системи:168x157x219 мм
Вага:4 кг
Всі характеристики
Купити Devialet Phantom II 95
Усі ціни 11 →Devialet Phantom II 95 dB Matte Black | 52 200 грн. |
Devialet Phantom II 95 DB Matte Black официальная гарантия, нет аналогов п | 49 499 грн. |
Акустика Devialet Phantom II 95db Iconic White PA511 | 52 200 грн. |
Devialet Devialet Phantom II 95 DB Iconic White | 52 200 грн. |
Акустика Devialet Phantom II 95 Black | 52 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →