Змішувач Hansgrohe Rebris S 72519000
Фото 9 |
Hansgrohe Rebris S 72519000 |
|
Холодний старт: при включенні води в центральному положенні джойстика подається лише холодна вода. Регульоване обмеження температури води. Підходить для безперервних проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rebris S 72519000
Усі ціни 10 →Змішувач для раковини 110 CoolStart Hansgrohe Rebris S (колір - хром), з д | 4 440 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Rebris S чорний латунь з | 7 187 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Rebris S CoolStart чорний матовий (7251967 | 7 187 грн. |
Змішувач одноважільний для раковини Hansgrohe Rebris S 110 Coolstart (7251 | 7 187 грн. |
Змішувач Hansgrohe Rebris S 110 Coolstart для умивальника з д/к pop-up Mat | 7 187 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →