Будівельний степлер DeWALT DWHTTR350-0
Фото 4 |
DeWALT DWHTTR350-0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWHTTR350-0
Усі ціни 8 →Степлер Heavy Duty для скоб типу G 6-14мм, цвяхів типу J 12, 15мм DeWALT D | 1 860 грн. |
Степлер DeWALT DWHTTR350-0 | 1 767 грн. |
Степлер DeWALT Heavy Duty (DWHTTR350-0) | 1 860 грн. |
Степлер строительный DeWALT Heavy Duty для скоб типа "G" 6-14мм, гвоздей т | 2 061 грн. |
Степлер будівельний DeWALT Heavy Duty для скоб типу "G" 6-14мм, цвяхів тип | 2 065 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →