Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Теніс, сквош та бадмінтон   /   Ракетки для настільного тенісу   /   DHS

Ракетка для настільного тенісу DHS 4002

Фото - Ракетка для настільного тенісу DHS 4002
Відео 3Фото 4
DHS 4002
Тип
ракетка
Клас
професійний (5*)
Стиль гри
атакуючий
Форма ручки
розкльошена (конічна)
Швидкість
80
Обертання
90
Контроль
60
Матеріал основи
дерево / All+ /
Товщина губки
2.2 мм / G888 + Hurricane2 /
Сертифікат ITTF
Дата додавання на E-Katalog
травень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DHS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DHS.

Купити DHS 4002

Ракетка для настільного тенісу DHS Kuangbiao Four-Star Carbon, двостороння реверсивна гума, Fast Attack R4002C, з футляром д

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 770 грн.

Ракетка для настільного тенісу DHS Kuangbiao Four-Star, оновлена версія, ручка-тримач H4002, двостороння зворотна гума, м'яч

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 381 грн.

Ракетка для настільного тенісу DHS Advanced, чотиризіркова ручка-тримач H4002, перевернута гума, одинарна ракетка з футляром

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 337 грн.

Ракетка для настільного тенісу DHS Kuangbiao Four-Star, хват "перо", модель H4002, у комплекті 6 безкоштовних м'ячів.

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 379 грн.

Ракетка DHS R4002C

Маркетплейс: Rozetka.ua  Про НТ З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 419 грн.

Динаміка цін на DHS 4002

Відеоогляди