Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 900
Відео 1Фото 4 |
Donic Waldner 900 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Donic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Donic.
Купити Donic Waldner 900
Усі ціни 13 →Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 900 (754893) | 1 678 грн. |
Ракетка для пінг-понгу Donic Waldner 900 new 754893 | 1 644 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner Line 900 | 842 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic Waldner 900 (754893) | 2 200 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Donic-Schildkrot Waldner 900 | 1 678 грн. |
Швидкісна ракетка для атакувальної гри
Серія ракеток Donic Waldner названа в честь багаторазового чемпіона світу з настільного тенісу Яна Вальднера. Donic Waldner 900 призначена для агресивної атакувальної гри й має досить високу швидкість відскоку м'яча. До того ж хороше зчеплення гуми забезпечує відмінне обертання під час виконання топ-спіна чи кручених подач. Ракетка підійде тим, хто звик грати на дальніх дистанціях (1.5 – 2.5 м від столу) і здійснювати сильні удари «бекхендом» або «форхендом».
Технологія балансування
Ракетка призначена для професійних гравців, які мають достатньо досвіду в грі (5 зірок у рейтингу). Водночас кожен гравець може перенести центр ваги в ракетці, підлаштовуючи під свій стиль гри. Це можна робити прямо під час гри додаванням/зменшенням важків, розташованих в основі рукоятки (технологія АВР). Особливо зручно змінювати баланс ракетки на турнірі, налаштовуючи свій особливий стиль гри під різних суперників.
М'яка накладка
Основа ракетки виготовлена з 5-шарового шпону, який дає ракетці гарний відскік. До того ж дещо гасить удар м'яка гума накладки Easy Slick/Energy товщиною 2.1 мм. Така накладка дає деякий контроль м'яча, але все ж не завжди достатній, коли гра проходить на високих швидкостях.