Кондиціонер Digital DAC-CT48CH 140 м²
від 49 411 грн. Купити! Кондиционер DIGITAL DAC-CT48CHAirclimate.proОфіційний партнер Digital (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Digital DAC-CT48CH 140 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:140 м²
t обігріву:від -7 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики DAC-CT48CH
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Digital DAC-CT48CH
Ціни на Digital DAC-CT48CH |
---|---|---|---|---|
Digital DAC-CT18CH 53 м² | від 26 524 грн. | 1 пропозиція | ||
Digital DAC-CT24CH 71 м² | від 33 810 грн. | 1 пропозиція | ||
Digital DAC-CT36CH 105 м² | від 46 705 грн. | 3 пропозиції | ||
Digital DAC-CT48CH 140 м² | від 49 411 грн. | 1 пропозиція | ||
Digital DAC-CT60CH 160 м² | від 57 889 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →