Кондиціонер Digital DAC-IN18CI 53 м²
Очікується у продажу від 6 090 до 10 000 грн. Тип: мультіспліт-система; Внутрішніх блоків (шт): 1; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 53; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5300; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5300; Функції: інвертор; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим |
Digital DAC-IN18CI 53 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:53 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики DAC-IN18CI
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digital 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digital.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Digital DAC-IN18CI
Ціни на Digital DAC-IN18CI |
---|---|---|---|---|
Digital DAC-IN07CI 21 м² | від 4 782 грн. |
Digital DAC-IN09CI 23 м² | від 5 075 грн. |
Digital DAC-IN12CI 35 м² | від 5 220 грн. |
Digital DAC-IN18CI 53 м² | від 6 090 грн. |
Digital DAC-IN24CI 70 м² | від 9 600 грн. | 2 пропозиції |