Багатофункціональний реле DigiTOP VA-protector VA-40A M2R
Фото 4 |
DigiTOP VA-protector VA-40A M2R |
|
Червону індикацію. TrueRMS. Використання конструкції мідної шини перетином в 16 мм2 дозволяє забезпечити безпечний транзит нуля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DigiTOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DigiTOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DigiTOP VA-protector VA-40A M2R
Усі ціни 8 →Реле напруги з контролем по струму Digitop VА-40A M2R | 1 358 грн. |
Реле напруги з контролем струму DigiTOP на DIN-рейку VA-40A M2R 2 Модуля н | 1 164 грн. |
Реле напруги з контролем струму DigiTOP VA-40A M2R | 1 223 грн. |
Реле напруги з контролем струму DigiTOP VA-40A M2R | 1 630 грн. |
Захисне реле з контролем струму та напруги VA-40A M2R з термозахистом на D | 1 382 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації DigiTOP VA-protector VA-40A M2R
Ціни на DigiTOP VA-protector VA-40A M2R |
---|---|---|---|---|
DigiTOP VA-protector VA-32A M2R | від 1 031 грн. | 6 пропозицій | ||
DigiTOP VA-protector VA-40A M2R | від 1 164 грн. | 8 пропозицій | ||
DigiTOP VA-protector VA-50A M2R | від 1 292 грн. | 7 пропозицій | ||
DigiTOP VA-protector VA-63A M2R | від 1 411 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →