Подовжувач Digitus DN-95404
Фото 5 |
Digitus DN-95404 багато розетоку стійку |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Digitus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Digitus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Digitus DN-95404
Усі ціни 6 →DIGITUS 1U, 10xC13, 10A, 250V, предохранитель, вилка C14 (DN-95404) | 2 310 грн. |
DIGITUS 1U, 10xC13, 10A, 250V, предохранитель, вилка C14 (DN-95404) | 2 310 грн. |
Блок розеток DIGITUS 1U, 10xC13, 10A, 250V, предохранитель, вилка C14 DN-9 | 1 810 грн. |
Digitus DN-95404 | 2 299 грн. |
DIGITUS DN-95404 | 1 820 грн. |
Блок розеток DIGITUS 1U, 10xC13, 10A, 250V, запобіжник, вилка C14 (DN-9540 | 2 780 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →