Електрокамін Dimplex Cassette 250
Відео 7Фото 3 |
Dimplex Cassette 250 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dimplex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dimplex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dimplex Cassette 250
Усі ціни 7 →Dimplex Dimplex Cassette 250 (CAS250-INT) | 28 350 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 250 Int | 28 350 грн. |
Dimplex Cassette 250 | 28 350 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 250 (CAS250-INT) CAS250-INT | 24 948 грн. |
Dimplex Cassette 250 | 37 433 грн. |
Dimplex Kaseta Kominkowa Cassette 250 Led / Kaseta 250 Led + Polana Logset | 36 372 грн. |
Електрокамін Dimplex Cassette 250 (CAS250-INT) | 28 350 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →