Електрокамін Dimplex Prism 50 LED
Відео 4 |
Dimplex Prism 50 LED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dimplex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dimplex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dimplex Prism 50 LED
Dimplex Prism 50 LED wf | 43 700 грн. |
Електрокамін з обігрівом Dimplex Prism 50 LED (BLF5051) | 53 550 грн. |
Dimplex Prism 50 LED | 53 550 грн. |
DIMPLEX PRISM 50 ECO LED | 35 196 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →