Приціл Discovery HD 3-12x44 SFIR
Discovery HD 3-12x44 SFIR
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 12 x
Діаметр об'єктива:44 мм
Довжина прицілу:240 мм
Всі характеристики
Характеристики HD 3-12x44 SFIR
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery HD 3-12x44 SFIR
Усі ціни 7 →Discovery Optics HD 3-12x44 SFIR FFP 30mm | 10 810 грн. |
Оптический прицел Discovery Optics HD 3-12x44 SFIR FFP 30mm подсветка (220 | 11 230 грн. |
Discovery Optics HD 3-12x44 SFIR FFP 30mm | 11 234 грн. |
Приціл Discovery Optics HD 3-12x44 SFIR (30 мм, підсвічування) (Z14.6.31.0 | 11 230 грн. |
Оптичний приціл Discovery Optics HD 3-12x44 SF IR, 30 мм труба, FFP підсві | 11 230 грн. |
Приціл Discovery Optics HD 3-12x44 SFIR (30 мм, підсвічування) | 10 960 грн. |
Оптичний приціл DISCOVERY OPTICS HD 3-12X44 SFIR | 11 100 грн. |