Приціл Discovery VT-R 3-9x40
Відео 3Фото 4 |
Discovery VT-R 3-9x40
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 9 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Кріплення:«ЛХ»
Довжина прицілу:310 мм
Наявність кріплень в комплекті уточнюйте у менеджера магазину.
Всі характеристики
Характеристики VT-R 3-9x40
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery VT-R 3-9x40
Усі ціни 6 →Discovery Optics VT-R 3-9x40 AC (25.4 мм, без подсветки) | 2 019 грн. |
Оптический прицел Discovery Optics VT-R 3-9x40 IRAC (25.4 мм, подсветка) 2 | 2 600 грн. |
Приціл Discovery Optics VT-R 3-9x40 IR AC 25.4 mm, з підсвічуванням, шт | 2 600 грн. |
Discovery Optics VT-R 3-9x40 IRAC (25.4 мм, подсветка) | 2 604 грн. |
Приціл Discovery Optics VT-R 3-9x40 IRAC (25.4 мм, підсвічування) | 2 540 грн. |
Оптичний приціл DISCOVERY OPTICS VT-R 3-9X40 AC | 2 400 грн. |
Відеоогляди