Приціл Hawke Airmax 3-9×40 AO AMX (13110)
Фото 4 |
Hawke Airmax 3-9×40 AO AMX
Тип:оптичний
Кратність збільшення:3 – 9 x
Діаметр об'єктива:40 мм
Поле зору на 100 м:12.4 – 4.5 м
Довжина прицілу:306 мм
Всі характеристики
Характеристики Airmax 3-9×40 AO AMX
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hawke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hawke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hawke Airmax 3-9×40 AO AMX
Усі ціни 8 →Приціл Hawke Airmax 3-9х40 c сеткой AMX (13110) | 10 210 грн. |
Прицел Hawke Airmax 3-9х40 c сеткой AMX (13110) 13110 | 9 719 грн. |
Прицел Hawke Airmax 3-9х40 AO, 1", сетка AMX 13110 | 10 210 грн. |
Hawke Airmax AO 1 сетка AMX 3-9х40 (13110) 13110 | 10 210 грн. |
Оптичний приціл Hawke Airmax 3-9х40 c сеткой AMX (13110) | 10 210 грн. |
ще 3 пропозиції