Металошукач Discovery Tracker Raider MD-6350
Discovery Tracker Raider MD-6350
Тип:ґрунтовий
Принцип роботи:VLF
Котушка:еліптична
Розміри котушки:21.6x28 см
Кількість частот:1 шт
Частота виявлення:8.25 кГц
Глибина виявлення:до 150 см
Глибина виявлення монет:до 30 см
Довжина штанги:130 см
Вага:1.19 кг
Визначення глибини залягання цілі.
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
У пошуках скарбів: як вибрати металошукачДільні поради щодо вибору металошукача для початківців.
Всі характеристики
Характеристики Tracker Raider MD-6350
|
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Discovery 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Discovery.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Discovery Tracker Raider MD-6350
Усі ціни 7 →Металошукач Discovery Tracker MD-6350 Чорний з жовтим (YYUFVC29CGFDI) | 6 750 грн. |
Металошукач Discovery Tracker Raider MD 6350 Детектор металу Чорний з жовт | 6 499 грн. |
Металошукач Discovery Tracker MD6350 з торнадівською котушкою (HJDFKUJJDF) | 6 750 грн. |
Металошукач Discovery MD6350 + навушники (DJLFLDKGFJD788F) DJLFLDKGFJD788F | 7 225 грн. |
Металошукач Discovery MD6350+навушники+лопата (FDGJFGHJH45BVF) FDGJFGHJH45 | 7 629 грн. |
Металошукач Discovery MD6350+навушники+лопата+сумка (GDJFKK5G) GDJFKK5G | 8 580 грн. |
Металошукач Discovery Tracker RAIDER MD6350 з акумуляторами та зарядкою+на | 8 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →